Pro Ověřený

Schill Dental Clinic Praha

Praha 4
5,0 (3 recenze)
Pro
Schill Dental Clinic Praha
Praha 4
5,0 (3 recenze)

Profesionální péče o úsměv

V Schill Dental Clinic se specializujeme na komplexní péči o vaše zuby. S více než 27 lety zkušeností nabízíme širokou škálu služeb od dentální hygieny, přes estetické zákroky, až po pokročilou implantologii a chirurgii. Naším cílem je vrátit vám zdravý a zářivý úsměv, a to rychle a bez bolesti.

Tým odborníků

Naše klinika je domovem pro tým 11 špičkových odborníků, včetně zakladatele MUDr. Alexandra Schilla. Každý člen našeho týmu je pečlivě vybrán, aby zajistil nejvyšší standard péče pro naše klienty. Naši specialisté, včetně MDDr. Jakuba Scheera, MDDr. Pavola Čurilly, a dalších, jsou zde, aby vám poskytli péči, která je šetrná, precizní a přizpůsobená vašim individuálním potřebám.

Špičkové služby a technologie

Využíváme nejmodernější technologie a metody, abychom zajistili, že vaše léčba bude co nejefektivnější a nejpříjemnější. Od čištění kanálků, přes implantáty, až po bělení zubů – naše služby jsou navrženy tak, aby vyhovovaly všem vašim potřebám.

Přístup zaměřený na klienta

Naši klienti oceňují individuální přístup a péči, kterou v Schill Dental Clinic dostávají. Naše klinika je známá svým přátelským prostředím a profesionálním přístupem, což potvrzují i pozitivní recenze našich spokojených klientů.

V Schill Dental Clinic se zavazujeme k poskytování péče, která nejenže zlepší váš úsměv, ale také zvýší vaši celkovou kvalitu života. Těšíme se na vaši návštěvu a na možnost pečovat o vaše zdraví a krásu.

Ordinační hodiny
pondělí: 08:00-20:00
úterý: 08:00-20:00
středa: 08:00-20:00
čtvrtek: 08:00-20:00
pátek: 08:00-20:00

Schill Dental Clinic Praha recenze

Ověřený Pro
Schill Dental Clinic Praha
5,0
(3 recenze)
V
Vladimír Kratochvíl
Konečně jsem našel stomatologii dle mých představ. Velmi proklientský přístup, lékařů, sestřiček i recepce. Hlavně mi vyřešili problém, s kterým se potýkám již delší dobu a nikdo mi nedokázal pomoci. Za mě 100%, doporučuji!
B
Barbora Mottlová
Klinika je naprosto profesionální a vládne v ní velmi přátelská atmosféra. Její nadstandard spočívá ve skvěle odvedené práci pomoci nejmodernějších postupů a přístrojů. Tady opravdu není důvod bát se zubaře. Vyšetření je vlastně velký relax. Vřele doporučuju!!
P
Petr Stavěl
Vše v jedné budově, prostřední super, recepce milá, stomatologové profi, péče špičková, co víc říct, pouze doporučit

Ceník

Konzultace dle domluvy
Cerec na dotaz
Stomatologický mikroskop na dotaz
CT na dotaz
3D RTG na dotaz
Laser na dotaz
DiagnoDent na dotaz
Airflow na dotaz
Bee Fill na dotaz
RVG senzor na dotaz
Typy zubních implantátů:
Bone level
Značky zubních implantátů:
Straumann
Meisinger
Možnosti úhrady
Hotovost
Platební karta
Bankovním převodem
Financování na splátky
Ano

Fotografie

  • Vše
  • Pracoviště