Prosmile centrum
Valašské Meziříčí
Prosmile centrum recenze
Prosmile centrum
(3 recenze)
T
Tomáš Nypl
Dobrý den, chtěl bych poděkovat za opakovaně perfektní odbornou práci a snad jen popřát celému týmu, aby nastavený trend udržel
Z
Zdeňka Vorlíčková
Úžasný přístup, milé paní doktorky a děti těšící se k zubařce.. moc děkujeme a moc se těšíme příště
M
Michal Barthell
Chodím sem k zubari a na zubní hygienu. A opravdu velmi pečlivě vse dělají. Za sebe doporučuji. A na hygienu chodím k Evě.