Zuby-Smrček

Praha 9
5,0 (3 recenze)
Zuby-Smrček
Praha 9
5,0 (3 recenze)

Zuby-Smrček recenze

Zuby-Smrček
5,0
(3 recenze)
A
Anna Karasová
Dnes nás tu paní MDDr. Jana Vlková zachránila - syn měl strašný kaz ve stoličce a trauma z předchozí návštěvy zubaře. Nejen, že nás vzali okamžitě, paní zubařka mu byla schopná svým velmi milým přístupem zub bez jakéhokoli pláče opravit. Navíc nám vše krok po kroku pečlivě vysvětlovali. Synovi se tam tak líbilo, ze si pak hrál v čekárně a nechtěl domů. Konečně po několika dnech usnul bez bolesti a bez ibalginu.
J
Jelena Antic
Pani doktorka Vlkova a pani sestricka Milanova maji velmi mily pristup. Jsou profesionalny, hezky se postaraly o to, aby dcera spolupracovala a abychom odnasely krasne vzpominky. Dcera uz se ptala, kdy zase pujdeme k pani doktorce, takze mely kamaradsky pristup. Vsechno mi pani doktorka vysvetlila, nabidla nekolik moznosti pro dalsi navstevu. Do niceho nas nenutili, nic nedelala nasilim, mela jsem dost casu na to zeptat se, na cokoliv a dcera se hrala s pani sestrickou u okna. Za mne zatim jednicka.
M
Marcela Karbanová
Neskutečně vstřícný a empatický přístup k malým pacientům i jejich rodičům. Od podpory na recepci po sestřičky a lékaře, smekám před Vámi a děkuji z celého srdce. Nejvíce pak paní doktorce Vlkové a celému jejímu týmu. Co jste dnes udělali pro syna nikdy nezapomeneme!

Další specialisté na zubní implantáty

Ověřený
Ústí nad Labem
5,0 (3 recenze)
Ověřený
Brno
4,7 (3 recenze)
Ověřený
Plzeň
5,0 (3 recenze)
Pro Ověřený
Ostrava
5,0 (6 recenzí)