Pro Ověřený

Zubní ordinace Amicus

Ostrava
5,0 (6 recenzí)
Pro
Zubní ordinace Amicus
Ostrava
5,0 (6 recenzí)

Zubní ordinace Amicus je domovem pro vstřícný personál s bohatými zkušenostmi v oblasti dentální péče. Specializujeme se na poskytování komplexních služeb v oblasti ústního zdraví, s důrazem na kvalitu, inovaci a především na vaše pohodlí a spokojenost.

Služby zubní ordinace Amicus

Amicus nabízí širokou škálu dentálních služeb zaměřených na prevenci, léčbu a estetiku.

 • Preventivní prohlídka
  Zaměřuje se na předcházení zubnímu kazu, onemocněním dásní a parodontu. Zahrnuje podrobné vyšetření zubů a dásní, panoramatický OPG snímek, diagnostické RTG snímky a doporučení pro ústní hygienu.
 • Záchovná stomatologie
  Nabízí bezbolestné ošetření v lokální anestezii, včetně implantátů, protetických řešení jako fasety, korunky, můstky a protézy, s využitím moderních materiálů a technologií.
 • Endodoncie
  Ošetření kořenových kanálků u zubů postižených hlubokým kazem nebo zánětem nervu, s cílem zachovat zub.
 • Protetika
  Rekonstrukce ztracené zubní tkáně nebo náhrada ztracených zubů, včetně spolupráce s laboratoří pro optimální výsledky.
 • Dentální hygiena
  Důraz na pravidelnou péči a prevenci, včetně vzdělávání pacientů o správné ústní hygieně.
 • Bělení zubů
  Služba pro dosažení světlejšího odstínu zubů, s ohledem na individuální příčiny zabarvení.
 • Stomatochirurgie
  Zahrnuje širokou škálu chirurgických zákroků, od extrakce zubů po komplexnější procedury jako resekce kořenových hrotů nebo úpravy čelisti a dásní.
 • Implantologie
  Specializovaná služba zahrnující zavádění zubních implantátů, s důrazem na důkladnou přípravu a pooperativní péči pro dlouhodobý úspěch.

Ordinace Amicus klade velký důraz na kvalitu, bezbolestnost a individuální přístup k pacientům, s cílem zajistit nejlepší možnou péči o úsměv každého pacienta.

Lékaři

Tým tvoří zkušení odborníci, včetně MDDr. Tomáše Bárty, implantologa, a dalších vynikajících lékařů jako MDDr. Boris Fencl, MDDr. Veronika Krzystková, a MDDr. Filip Gürtler. Každý z nich je zavázán poskytovat individuální péči, aby vaše zkušenost byla co nejlepší.

V Zubní ordinaci Amicus se těšíme na možnost pečovat o vaše úsměvy. Navštivte nás a zažijte rozdíl, který přinášíme s naším moderním přístupem a osobní péčí. Pro objednání návštěvy nebo další informace nás neváhejte kontaktovat. Vaše spokojenost a zdraví vašeho úsměvu jsou naší prioritou.

Ordinační hodiny
pondělí: 07:30-15:30
úterý: 07:30-15:30
středa: 07:30-15:30
čtvrtek: 07:30-15:30
pátek: 07:30-12:00

Zubní ordinace Amicus recenze

Ověřený Pro
Zubní ordinace Amicus
5,0
(6 recenzí)
I
Ing. Vladimír Sliwka

Pan doktor Bárta je i přes svůj mladý věk velký profesionál a doporučuji ho všem, kteří potřebují opravit chrup pomocí zubních implantátů. Moderně zařízená ordinace, hezký přístup veškerého personálu, velmi srozumitelné vysvětlování postupu práce při zavádění implantátu a velká spokojenost s výsledkem.

D
Dominik Kafka

Rád bych doporučil milou paní doktorku Flaksovou. Má velmi profesionální přístup, než začne konat vše krásně vysvětlí a domluví se. S kvalitou její péče jsem nadmíru spokojen!

K
Katty Dlouhá

Chtěla bych velice poděkovat panu dr.Fenclovi, máte zlaté ruce! V životě jsem nezažila tak milé zacházení - od lékaře přes jeho asistentku az po sestřičku na recepci. Mám určitá pohybová omezení a ani to nebyl problém, sestřička sehnala polštářek, abych se mohla dobře napolohovat při zákrocích. Ale hlavně jsem nadšená z toho, že VŮBEC NIC nebolelo - ani aplikace lokální anestezie, ani vrtání, ani trhání osmičky - prostě NIC! Ze zubaře jsem vyloženě strach neměla nikdy, ale teď si připadám spíše jako v salónu krásy, než u zubaře. Moc děkuji, pane doktore! KD.

Ceník

Konzultace 1500 Kč
na dotaz
Značky zubních implantátů:
DIO
Možnosti úhrady
Hotovost
Bankovním převodem
Financování na splátky
Ne