VICTORIA – DENT
Praha 6
VICTORIA – DENT recenze
VICTORIA – DENT
(1 recenze)
D
drkr
Pan doktor Horák je mým ošetřujícím lékařem téměř 20 let. Je to kolega na kterého se vyplatí občas i počkat. Všechny nejlepší zuby co mám, jsou implantáty právě od něho. S jeho ošetřeními jsem celých těch 20 let byl vždy naprosto spokojen (a ani jednou mě nenapadlo jít k někomu jinému = moje reakce na jiné reference). Též moje 86 letá matka, kterou má v péči, dodnes bez problémů kouše a díky zubům i dobře vypadá ( pokud je má nasazené :).