KOMFORT DENTAL
Praha 3
KOMFORT DENTAL recenze
KOMFORT DENTAL
(3 recenze)
V
Viktorie Vesela
Musím říct, že po hodně dlouhé době jsem velmi spokojená! Pan Moskala je velmi pečlivý, všechno vám vysvětlí co vám dělá a takové by to mělo být všude. Překonala jsem svůj strach a to díky jeho přístupu a myslím, že je to velmi důležité. Takže pokud to někdo kritizuje asi není spokojen sám se sebou, nebot tu jde především o zdraví a zuby ne o peníze. 😉 Někteří by se nad sebou měli opravdu zamyslet než něco napíšou a v lepším případě nepsat raději nic a chodit jinam. 😉
T
Tereza Remková
Nejlepší zubní ordinace! Je to velký unikát, protože se poprvé v životě k zubaři těším :-) Všichni páni doktoři jsou precizní, milí, vstřícní! Sestřičky a paní dentální hygienička TOP :-) Na recepci velmi příjemní a kultivovaní :-) DĚKUJEME ZA VÁS :-)
N
Nela Penceva
Po letech jsem našla konečně skvělé zubaře, kteří dělají svou práci výborně a přitom člověka nezruinuji.Skvělý personal, příjemné ceny. Zachránili mi 2 zdravé zuby, které mi chtěl předchozí doktor vrtat, jen aby mi za to nauctoval 7tis!!! Diky❤❤❤❤