Pro Ověřený

Fitdent

Cheb
5,0 (6 recenzí)
Pro
Fitdent
Cheb
5,0 (6 recenzí)

Profesionální implantologické služby na klinice Fitdent

Klinika Fitdent nabízí široké spektrum služeb v oblasti zubní péče, přičemž se specializuje na implantologii, stomatochirurgii a ortodoncii. S moderním vybavením, jako je CBCT – 3D RTG, intraorální skener a implantologický set, poskytuje špičkovou péči v příjemném prostředí.

Nabídka služeb

Klinika nabízí komplexní vstupní vyšetření, záchovnou stomatologii, reendodoncii, protetiku a chirurgické extrakce zubů. Mezi implantologické služby patří nejen samotné implantáty, ale také kompletní ošetření včetně abutmentu a keramické korunky. Specializuje se také na léčbu onemocnění čelistního kloubu a poskytuje autotransplantace zubů​.

Implantáty

Provádíme rekonstrukce v rozsahu od jednoho zubu až po kompletní náhradu všech zubů. Specializujeme se na rekonstrukce podle konceptu All-on-4, který umožňuje pevnou a stabilní náhradu celého chrupu pomocí pouze čtyř implantátů. Dále nabízíme augmentace, tedy doplnění a úpravu kostní tkáně pro zajištění optimálních podmínek pro zavedení implantátů. Naše služby jsou zaměřeny na dosažení maximální funkčnosti a estetického výsledku, aby vaše úsměv vypadal přirozeně a byl plně funkční.

Odborný tým

Tým kliniky tvoří zkušení odborníci, kteří se postarají o vaše zuby s maximální péčí.

Dentální hygiena a bělení zubů

Dentální hygienistky Karina Dobrovolná, DiS., a Areta Puzerevych pomáhají pacientům udržet zuby zdravé a čisté. Klinika také nabízí profesionální bělení zubů pro zářivý úsměv.

Přátelský přístup a moderní vybavení

Fitdent se pyšní nejen odborností, ale i přátelským přístupem k pacientům. Snaží se vytvořit prostředí, kde se budou pacienti cítit pohodlně a bez obav. Moderní vybavení zajišťuje nejvyšší standard péče a preciznost v každém zákroku​​.

Klinika Fitdent zve všechny, aby se přesvědčili o kvalitě jejich služeb a profesionálním přístupu. Zdraví pacienta je jejich prioritou.

Ordinační hodiny
pondělí: 07:00-17:30
úterý: 07:00-17:30
středa: 07:00-17:30
čtvrtek: 07:00-16:30
pátek: 07:00-12:00

Fitdent recenze

Ověřený Pro
Fitdent
5,0
(6 recenzí)
D
Dagmar Ročková

Paní doktorka Haasová je člověk na svém místě. Je moc šikovná, milá a hodná. Se sestřičkou jsou sehraný tým. Moc jim děkuji za péči, kterou mi věnují.

J
Jana Zemkova

Perfektní zákrok, profesionalita, ochota, pěkné prostředí.

J
Jitka Moschová

Pan doktor MDDr. Vaněk a jeho sestřička provozují nejen zubní ordinaci, ale také přinášejí výjimečnou péči. Jejich ochotný a milý přístup je skvělý. Jsem nadšená z jejich profesionálního přístupu k pacientům. Od prvotní konzultace až po samotný léčebný proces cítím, že jsem v dobrých rukou. Pan doktor vždy vysvětlí každý krok a postará se o to, abych se cítila pohodlně. Jeho sestřička je také velmi vstřícná, milá a ochotně mi vždy vysvětlí veškeré potřebné informace. Jsem nadšená a spokojená. Děkuji jim za jejich pozornost a kvalitní péči. 😊

Fotografie

  • Vše
  • Pracoviště