EsthetX Dental Clinic
Praha 1
EsthetX Dental Clinic recenze
EsthetX Dental Clinic
(3 recenze)
M
Michaela Em
Tuto kliniku bych doporučila každému koho mám ráda. Po domluvě a na doporučení me kamarádky jsem dnes zdrcena s chybejici jednickou nahore prisla do moderni kliniky plné milých a opravdu krásných lidí. Celkový přístup byl profesionální a sympatický, dlouho jsem se nesetkala po všech směrech s takovým nadstandardem. Jmenovitě chci ještě jednou poděkovat slečně Tazrin Said a nejšikovnější zubařce, kterou znam Míše Šedové za excelentní práci !☆☆☆☆☆ vykouzlila mi do necelé hodinky z diry v puse jen tak randoom krásný bílý vymodelovaný zub!wow a dokonce hezčí než byl ten předešlý! Na další estetické vylepšení se moc těším a zustanu ráda věrným pacientem♡
P
Pavel Vaňátko
Vynikající dentální hygiena. Slečna je velmi šikovná a navíc milá, příjemná a komunikativní. Co se týče zubařů vždy profesionální přístup a kvalitně odvedená práce.
L
Leona
S ošetřením na klinice, konkrétně s paní doktorkou Semrádovou, jsem už několik let maximálně spokojená. Momentálně řeším léčbu zubu, paní doktorka mi, jako vždy, předem řekla jaký bude postup, jaké mám možnosti, sdělila mi ceny, zodpověděla veškeré mé dotazy a na všem jsme se v klidu dohodly. Přestože jsem se bála, zákrok proběhl, díky znecitlivující injekci, naprosto bezbolestně. Paní doktorka je hodně pečlivá, pozorná a jsem opravdu ráda, že jsem právě v její péči.