Pro Ověřený

Clinic for Smile

Karlovy Vary
5,0 (3 recenze)
Pro
Clinic for Smile
Karlovy Vary
5,0 (3 recenze)

Clinic for Smile je moderní stomatologická klinika, která se nachází v Karlových Varech. Na klinice pracuje tým zkušených lékařů a zubních hygienistů, kteří se snaží poskytovat pacientům nejvyšší kvalitu zdravotní péče.

Klinika nabízí široké spektrum stomatologických služeb včetně implantologie, endodoncie, ortodoncie, estetické stomatologie a dětské stomatologie. V rámci estetické stomatologie se specializuje na bělení zubů, keramické výplně, korunky a fazety.

Na klinice se snaží využívat moderní technologie a špičkové vybavení, aby bylo dosaženo nejlepších výsledků v diagnostice a léčbě zubních problémů. Clinic for Smile také klade důraz na preventivní péči, jako jsou pravidelné kontroly a dentální hygiena, které pomáhají zachovat zuby zdravé a zabránit vzniku zubního kazu a dalších problémů.

Ordinační hodiny
pondělí: 08:00-16:00
úterý: 08:00-16:00
středa: 08:00-16:00
čtvrtek: 08:00-16:00
pátek: 08:00-16:00

Clinic for Smile recenze

Ověřený Pro
Clinic for Smile
5,0
(3 recenze)
K
Kuruc Petia
"Díky klinice ""Clinic for smile"" jsou lékaři velmi zdvořilí, veškerý personál velmi milý, vše odvedli na vysoké úrovni, navrhli několik léčebných plánů! Vše proběhlo rychle a efektivně, ještě jednou díky!"
E
Elina Dankanych

Moc příjemný tým, kvalifikovaní a profesionální lékaře, kteří fakt znají svou práce, výborný přístup k zákazníkům a velmi kvalitní práce!! Vřele doporučuji.

Н
Настя Ганяк

Velmi dobrý personál, přátelští a milí lékaři, individuální přístup ke každému pacientovi. Recepční jsou velmi milí, lékaři vám vše o vašem problému vysvětlí a dají doporučení.

Ceník

Konzultace 1000 Kč
All on 4 na dotaz
All on 6 na dotaz
Kostní štěp na dotaz
3D RTG na dotaz
Typy zubních implantátů:
Titanové zubní implantáty
Značky zubních implantátů:
Osstem
Možnosti úhrady
Hotovost
Platební karta
Financování na splátky
Ne

Fotografie

  • Vše
  • Pracoviště